Hakkımızda

Hakkımızda

Okulumuz, anaokulundan 12.sınıfa sosyal ve akademik beceri odağıyla İngilizce eğitim veren bir eğitim kurumudur. Kurumumuz, nitelikli ve kararlı eğitimcilerden oluşan uluslararası akademik kadromuz tarafından desteklenen, yüksek akademik başarı standartlarına odaklanmıştır. İlgili, yüksek motivasyonlu ve sosyal sorumluluk sahibi, eleştirel düşünen küresel vatandaşlar yetiştirmek için hem uluslararası hem de Türk öğrencilere hitap ediyoruz. 

Okulumuzun eğitime güçlü bir bağlılığı vardır ve her çocuğun benzersiz bir birey olduğuna inanıyoruz. Kurumlarımızda öğrenciler, zenginleştirilmiş müfredat programı aracılığıyla kapsamlı ve bireysel yetkinliklerini önplana çıkaracak dünya standartlarında bir eğitim alacaklardır. Öğrencilerimiz, küresel bir topluluk içinde öğrenme sevgisiyle, 21. yüzyıl yetkinlikleri kazanarak bir dünya vatandaşı olarak geleceğe doğru bir adım atacaklardır.

Okulumuz, mezunlarımızın dünya çapında İngilizce eğitim veren kolej ve üniversitelere kabul edilmesini sağlayacak, nitelikli uluslararası iş birlikleri bulunmaktadır. Kurumumuzda sunulan uluslararası müfredat için akreditasyon çalışmalarını sürdürmektedir.

Hakkımızda